Líbí se vám tady ?

Dort

Datum: 21.04.2013 | Vložil: Lucka

Váš bezlepkový dort je moc krásný, jste velice šikovná. Vaše recepty postupně zkouším a zatím doma měly všechny úspěch! Děkuji vám za inspiraci.

Re: Dort

Datum: 22.04.2013 | Vložil: Katka

Tak do mě moc těší, jsem ráda, když se Vám daří dle mých receptů něco uklohnit :o) Děkuji za pochvalu dortu :o)

strasne super:)

Datum: 09.04.2013 | Vložil: Sosan

Mila Katka
nahodou som dnes natrafila na vasu stranku s receptami a ani neviete ako straaaassne som sa potesila:)) mam bezlepkovu dietu ale zistenu len pred polrokom, varit si jedla som este celkom zvladla ale na pecenie mi uz akosi po par nevydarenych pokusoch a uplne inej chuti kolaca nezostali nervy:) bala som sa ze uz nikdy neochutnam naozaj dobry kolac, ze uz nikdy...ale teraz ked vidim tie krasne fotky a vase recepty som dostala novu energiu a budem urcite skusat vase recepty!skoda ze my v SR mame zas ine muky/jizerka ani dove u nas nie je/ ale mozno sa ich pokusim zadovazit z Ciech, predsa len, aby sa recept vydaril urobim vsetko:DDD dakujeeeeeeeeeem:)

Re: strasne super:)

Datum: 10.04.2013 | Vložil: Katka

Krásný den na slovensko :o) Já si myslím, že poslat mouky na slovensko nebude problém. Najdete je přímo u výrobce www.dovesfarm.cz a jistě Vám je zašlou i na Slovensko ! Určitě nebudete litovat, z této mouky se peče velmi dobře :o) A pokud by je nikdo neposílala, tak napište a já Vám je pošlu :o)

Re: Re: strasne super:)

Datum: 10.04.2013 | Vložil: Sosan

Dakujem:) ak by sa to nedalo tak vam napisem:) zatial mam len muky promix a schar ale este velmi nepeciem...Skusala som este na zacitaku diety upiect Tart- tartin podla svojho "normalneho" receptu len som vymenila muku za muku schar (tu na kolace) ale cele sa to po upeceni rozmrvilo...:( takze toto asi nie je cesta. Vidim, ze vam sa to podarilo s jizerkou, neviem ci je taka rozdielna od muky schar, ale zda sa ze asi ano, ked ste tam nepridavali ziaden skrob, alebo guarovu gumu a cesto vam pekne drzalo...

Re: Re: Re: strasne super:)

Datum: 10.04.2013 | Vložil: Katka

Těsto na Tart tatin jde pouze s jizerkou:o) Nebo tedy alespon mě s Jizerkou šlo nejlépe. Z mouky Schar nebylo tak pružné... :o)

Čokoládkový cop

Datum: 08.04.2013 | Vložil: Šárka

Hezké ráno paní Katko,
chtěla jsem Vám jen napsat,že jsem o víkednu zkoušela podle Vašeho receptu čokoládový cop. A musím Vám říct,že byl úpppplněěě báječnýýýý:-)
Super...udělala jsem ho s makovou náplní a byla jsem úplně překvapená a beze slov..připadala jsem si,jakoby mi někdo donesl čerstvý závin přímo z pekárny a vůbec nebylo poznat ,že je z bezlepkové mouky. A navíc tak jednoduchý. Takže moc Vám děkuji za všechny vaše recepty a doufám,že budete i nadále pokračovat. těším se až opět od Vás vyzkouším něco nového. Díky moc a přeji krásný den a další úspěšné pečení. zdtavím všechny. Šárka

Re: Čokoládkový cop

Datum: 09.04.2013 | Vložil: Katka

Tak to jsem ráda :o) Držím palce, aby i ostatní recepty takto vycházely:o)

Poděkování

Datum: 31.03.2013 | Vložil: sarka

Dobrý den. Zrovna jsem na internetu našla vaši stránku s bezlepkovým pečením a vypadá to všechno naprosto báječně!!! Moc děkuji za nadchnutí do boje pečení bezlepkově. Mám sama dietu od dětství a radši jsem si vše pečené odpírala než abych se trápila s nepovedenými pokusy. Teď mám ale chuť se do toho pustit! Děkuji moc:) Š

Re: Poděkování

Datum: 01.04.2013 | Vložil: Katka

Děkuji za podporu :o) Jako první bych Vám doporučila zkusit Tvarohovou bábovku, ta se Vám jistě povede!!! :o) Nebo je výborný citronový chlebíček, také velmi jednoduché a výsledek je chutný :o) Přeji hodně zdaru při pečení :o)

<< 6 | 7 | 8 | 9 | 10 >>

Přidat nový příspěvek

Diskuze