Líbí se vám tady ?

Re: Cukrovíčko

Datum: 29.11.2012 | Vložil: pro Šárku

Mockát děkuji za pochvalu :o) Letos mám také první bezlepkové Vánoce a doufám, že se vydaří:o) V sobotu bych chtěla vložit nějaké to cukrovíčko, tak snad se podaří :o) Pěkný den Katka

díky

Datum: 21.11.2012 | Vložil: Sally

Díky za stránky, už první čtení o tobě - místo mazance létající talíř mi připomnělo moje pokusy. A pobavilo. Někteří se již posunuli dál, já jsem stále u mazance a chleba u těch létajících talířů :-)
Budu se těšit, co si zde vyčtu a vyzkouším. Přeji tvým stránkám hodně úspěchů.

Re: díky

Datum: 21.11.2012 | Vložil: pro Sally

:o) Neboj to přijde. Abych Tě uklidnila, tak včera jsem zkoušela nové těsto na rohlíky ale hned po vytažení z trouby jsem zjistila, že TO SE MI FAKT NEPOVEDLO :o) Tvrdý jako kámen !?!? Ale zkusila jsem z toho udělat malé pizzičky a byly výborný a kyprý?! Takže mám nové těsto na pizzu, plněné taštičky a zkusim z něj ještě slaný koláč:o) Až se dopracuji k nějakému výsledku a uvidim, že je to poživatelný, tak stopro nafotim a zveřejnim:o)

stránky

Datum: 20.11.2012 | Vložil: Jarka

Hezké stránky, určitě se sem ráda vrátím. Těším se obzvláště na vánoční cukroví. Sama už mám osvědčené recepty, ale ráda zkusím zase něco nového.

Re: stránky

Datum: 21.11.2012 | Vložil: pro Jarku

To jsem moc ráda, děkuji za pochvalu stránek. Doufám, že to bude jen a jen lepší a kategorie se budou pomalu, ale jistě plnit :o) První cukroví bych chtěla zkusit příští víkend:o)

Odpověď pro Verču

Datum: 19.11.2012 | Vložil: Katka

Moc děkuji za první reakci, mám hoznou radost :o) Jupííí :o) Stránky jsou zatím v začátku a chvilku bude trvat než se kategorie naplní. V plánu mám zde také založit kategorii "vtipné vaření pro děti", různé svačinky atd. Ale Verunko, příští týden bych chtěla zkusit bezlep. vosí hnízda a další. Všechno nafotím a budu se snažit co nejdříve zveřejnit:o) Letos mě čekají první bezlep. vánoce, takže něco dělat budu určitě!!!

Pečivo

Datum: 19.11.2012 | Vložil: Verča

Ahojky, super stranečky nebyli by nějake receptiky na bez.pečivo a vánoční cukrovíčko?;-)

<< 7 | 8 | 9 | 10 | 11

Přidat nový příspěvek

Diskuze