Líbí se vám tady ?

ztracené recepty

Datum: 03.06.2013 | Vložil: Iveta

Dobrý den Katko, včera jsem chtěla upéct Vaši bublaninu a některé recepty chybí? Budou ještě k dizpozici, nebo jste se rozhodla recepty ztáhnout. Moc děkuji za odpověď.

Re: ztracené recepty

Datum: 03.06.2013 | Vložil: Katka

No, bohužel jsem byla přítomna situaci, kdy firma chtěla parazitovat na mých receptech. Tyto stránky byly založeny pro rodiny s dětmi, které si chtějí zpříjemnit život při již tak těžkém potravinovém omezení. PODVODEM byl ze mě VYMÁMEN recept na závin, kdy jsem v dobré víře poskytla recept na svůj štrůdl, který prodávám, s tím, že CHUDÁK maminka by ho moc ráda pekla svým NEMOCNÝN dětem a posléze jsem zjistila, že se jedná o vysoce postavenou ženu ve firmě BALVITEN ! Po mém upozornění, že takhle NE, jsem byla dostala opověď : "Jaký recept, já o ničem nevím" JSEM velmi zarmoucena kam až lidská omezenost a vypočítavost může zajít. Ale na to je jen jedna odpoveď : Člověk je hold dobytek různej!!! Zcela mi to vzalo chuť na vkládání dalších receptů a v pokračování této stránky.....ale dobře mi tak, důvěřivost a slušnost se v dnešní době nenosí!!!!

Re: Re: ztracené recepty

Datum: 04.06.2013 | Vložil: Katka

OMLUVA FIRMĚ BALVITEN !!! Jednalo se o firmu SHPRODIET.CZ

pomoc

Datum: 25.05.2013 | Vložil: Blanka

Dobrý den, dneska jsem narazila na vaší stránku s recepty a hned jsem zkusila bábovku. Ale ta mi po upečení hned klesla. Pekla jsem jí s Jizerkou. Není to poprvé co se něco zdrclo. Co dělám špatně nebo kde je chyba? Peču bezlepkově teprve tři měsíce takže začátečník. Prosím zkuste mi nějak poradit. Předem díky Blanka :-)

Re: pomoc

Datum: 27.05.2013 | Vložil: Katka

Dobrý den, bohužel je to tou Jizerkou. Na všechny recepty se nehodí. V receptu jsou mouky DOVES FARM. Každý recept a postup vyžaduje jinou "mouku" a tato vyžaduje DOVES FARM ! Zkuste to podruhé z této mouky a uvidíte, že se podaří!!!!

recept

Datum: 21.05.2013 | Vložil: Šárka

Zdravím Vás paní Katko, ten Váš dotr je opravdu překrásný..jste opravdu moc nadaná...to je myslím škoda ho sníst:-))) Každý den se na Vaše stránky dívám co máte nového a všechny recepty si tisknu a zkouším...opravdu první stránky,které jsou super. Těším e na další recepr na nějakou sladkou buchtičku. Plánujete tento týden nějakou?
mějte se hezky a hodně zdaru do dalších receptů.Šárka

Re: recept

Datum: 21.05.2013 | Vložil: Katka

Chtěla bych sem vložit recept na koláče, ale poslední dobou toho mám nějak hodně, ale budu se snažit....dlouho jsem už nic nevyzkoušela a mám "chutě" :o)

Re: Re: recept

Datum: 22.05.2013 | Vložil: Šárka

Jé tak to se budu moct těšit..snad najdete čas a podaří se:-) Taky mám neustále chutě,tak se budu moc těšit:-) Mějte se hezky.Šárka

poděkování

Datum: 06.05.2013 | Vložil: Tereza

Těším se na každý Váš nový recept. Všechno co jsem zatím vyzkoušela se vždycky povedlo a všem moc chutnalo. Takže Vám patří veliký dík. T

Re: poděkování

Datum: 06.05.2013 | Vložil: Katka

To mám ohromnou radost !!!! Ve středu zde bude další recept a to na ovocný koláč :o)

<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>

Přidat nový příspěvek

Diskuze