Líbí se vám tady ?

Re: neskutečné

Datum: 12.06.2013 | Vložil: KAtka

Ještě jsem zapomněla odpovědět na Váš dotaz jakou mouku používat a na co. Víte, to je hrozně těžké, vždy se mi osvědčí jiná mouka. Ale obecně na kynutá těsta používám SCHAR. Na těsta litá a linecká hodně používám DOVES FARM. Rýžovou moukou od DOVES FARM nahrazuji polohrubou. Opravdu těžko říct.... :o)

Re: Re: neskutečné

Datum: 12.06.2013 | Vložil: beatris

Děkuji za odpověď,takto mi to stačí.Ostatně máte bezva vypracované recepty,takže se máme všichni čeho držet.

začátečník

Datum: 09.06.2013 | Vložil: beatris

Dobrý večer paní Katko.Je mi líto za všechny bezlepkáře,co se vám přihodilo.S bezlepkovým pečením také teprve začínám.Když jsem našla tyto vaše stránky,tak jsem zajásala.Tak ůžasně vypracované recepty a na pohled nutící polikat sliny.Takovou jsem měla radost a hned nato smutek.Chtěla jsem vás určitě ne jako jediná,poprosit zda by jste mohla přehodnotit situaci a recepty dát zpět na stránky.Vždyť tolik lidí potřebuje vaši práci,kterou všem pomáháte v jejich nelehké životní situaci.Za tuto práci,kterou jste až doposud dělala,vám ale i přesto děkuji za všechny bezlepkáře a přeji mnoho dalších stejně tak výborných nápadů a ůspěch v další práci.

Prosba

Datum: 06.06.2013 | Vložil: Jana

Také patřím k bezlepkářům začátečníkům. Celiakie mi byla zjištěna vloni v létě po druhém porodu. Má dcerka má alergii na pšenici a těžký atopický ekzém. Vaše stránky byly pro mne opravdu velkou pomocí a pohlazením duše i žaludku. Chápu vaše rozhodnutí, ale moc prosím o přehodnocení stanoviska! Já si recepty také neopisovala a teď nevím vůbec nic. Moc děkuji

Ovocné knedlíky

Datum: 06.06.2013 | Vložil: Jarka Nováková

Dobrý den Katko,
moc mě mrzí, že jste se takto zblízka setkala s nepoctivostí a faleší. Na stránky chodím moc ráda, naposledy jsem zkoušela ovocné knedlíky tvarohové a moc se povedly. Jediné a velké chyby jsem se dopustila tím, že jsem je udělala jen z jedné dávky :-)
Chystala jsem se ještě na to plundrové, ale to jsem bohužel nestihla. Vaše rozhořčení ale chápu a držím vám palce!

ztracené recepty

Datum: 05.06.2013 | Vložil: Tereza

Dobrý den Katko, taky bych Vám chtěla vyjádřit podporu. Mrzí mě to. Moc jsem se těšila na každý Váš nový recept. Všechno co jsem měla možnost vyzkoušet bylo vždy vynikající. V rodině jsme 3 bezlepkáři a za všechny ty dobroty jsme Vám moc vděční. Držíme palce.

Ztracené recepty

Datum: 04.06.2013 | Vložil: Iveta

Dobrý den Katko, s dovolením se vrátím k Vašemu včerejšímu vysvětlení, proč už nejsou některé recepty k dizpozici. V oblasti bezlepkového pečení jsem úplný začátečník. Manžel má bezlepkovou dietu teprve pár týdnu a docela mne to zaskočilo. Hned jsem utíkala do zdravé výživy na nákup a koupila jsem vše, co mi paní prodavačka doporučila. Cenu za nákup ani nekomentuji :-( . Některé věci byli nepoživatelné a bezlepkové směsi na pečení.... výrobky z nich letěly z plechu hned do koše. Přestala jsem se pokoušet něco vyrobit a pečení vzdala. Pak jsem narazila na Vaše stránky a byla jsem nadšená. Prezentace, obsah, popis receptu, rady jak postupovat, Vaše vychytávky, vše je skvělé. Než jsem našla Vaše stránky netušila jsem, že existuje nějaká mouka Doves Farm. Vrátila se mi chuť péct a těšila jsem se na nové recepty - stránky jsem otvírala každý večer. O to víc mne mrzí, že už asi nebudu mít možnost upéct Vaší bublaninu, bábovku a beránka. Recepty jsem si ani neopisovala, protože mne nenapadlo, že by to mohl někdo zneužít. Katko, chci Vám poděkovat za to co děláte, moc jste mi pomohla a věřím, že se Vám vrátí chuť dál vytvářet nové dobroty a my budeme mít možnost pod "Vaším vedením" zdokonalovat, ne zrovna jednoduché bezlepkové pečení. Katko, ještě jednou děkuji a prosím, nezanevřete na nás. Budu se těšit, a i nadále nahlížet na Vaše stránky.

Re: Ztracené recepty

Datum: 04.06.2013 | Vložil: Katka

Moc děkuji za podporu a velmi si toho vážím !!! Některé recepty obnovím, ale některé už zůstanou v propadlišti dějin :o(

Re: Re: Ztracené recepty

Datum: 04.06.2013 | Vložil: Marcela

Dobrý den, chci vám taky vyjádřit podporu a moc Vám fandím, Vaše stránky mám v oblíbených a pravidelně podle nich peču, neboť Vaše recepty jsou úžasné. Nezanevřete, prosím, na ty , co podle Vašich receptů pečou pro své blízké a konečně mají radost z chuťových zážitků.

Ztracené recepty

Datum: 03.06.2013 | Vložil: Iveta

Katko, jsem naprosto zklamaná chováním lidí a moc mne to mrzí.

<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>

Přidat nový příspěvek

Diskuze