Líbí se vám tady ?

Stránky

Datum: 21.12.2012 | Vložil: Věrča

Moc pěkné stránky,lákavé fotečky,dokonce dcera,která s bezlepkou bojuje a moc jí to nechutná,chce ozkoušet slané košíčky.Rádi se budeme inspirovat dále.

Re: Stránky

Datum: 21.12.2012 | Vložil: Katka

Děkuji:o) Pokud se rozhodnete košíčky udělat třeba o den dříve, tak doporučuji hotové zabalit to igelitového pytlíku a skladovat v něm. Jinak by rychle vyschly :o) Nebojte se košíčky vytlačovat opravdu na slabou vrstvu, testo nabobtná, tak aby vám neuteklo z košíčků :o) Přeji hodně zdaru při pečení a určitě napište, jak se vám to povedlo :o)

Re: Re: Stránky

Datum: 03.01.2013 | Vložil: Jitka

dobrý den, líbí se mi Vaše stránky, na Vánoce jsem zkoušela limetková kolečka. Byly moc dobré, hlavně ta chuť limetkového krému byla výborná protiváha proti ostatnímu cukroví. Na Silvestra jsem zkoušela košíčky s povidly a krémem. Bohužel mi košíčky ztvrdly, nevíte, čím by to mohlo být? Při jaké teplotě a jak dlouho pečete? Asi jsme je měla dát do igelitového pytlíku, jak píšete. No, udělala jsem roládu s piškotového těsta, potřela povidlama, natřela krémem a byla z toho vynikající roláda. děkuji

stránky

Datum: 10.12.2012 | Vložil: Míša

Moc hezké stránky Katko :-) Budeme je moc rádi navštěvovat.Jsme začátečníci.2,5leté dceři zjistili Celiakii před týdnem.Stihli jsme,už upéct bezl.linecké a kupodivu jsme ho nevyhodili do koše :-) Budu ráda za jakékoliv recepty.Ať Vám stránky dělají jen a jen radost.Hezký advent Míša s Viktorkou

pro Míšu

Datum: 10.12.2012 | Vložil: Katka

Mnohokrát děkuji za pochvalu a doufám, že zde najdete recepty, které Vám budou vyhovovat :o) V příštím roce, bych chtěla několik receptů věnovat přímo dětem....prostě uvařit tak, aby to děti zaujalo a pobavilo :o) Stránky budou každý měsíc témtické....například se celý měsíc budu věnovat sušenkám, další měsíc bábovkám atd. atd. :o) Přejí Vám také krásný advent a hlavně zdraví ! Katka

stránky

Datum: 02.12.2012 | Vložil: Petra

Moc pěkné stránky, recepty vypadají výborně, brzo vyzkouším. Díky

pro Petru

Datum: 05.12.2012 | Vložil: Katka

Děkuji za pochvalu :o) Jsem ráda, že se Vám recepty líbí. A budu ještě radši, pokud se Vám dle mých receptů podaří něco upéct :o) Dejte vědět! Katka

Re: pro Petru

Datum: 15.12.2012 | Vložil: Petra

Dobrý den Katko, tak jsem včera upekla Speculaas, jsou vynikající. S těstem se opravdu špatně pracuje, ale dle vašich rad jsem to zvládla. Moc děkuju a těším se na další recepty. Petra

Re: Re: pro Petru

Datum: 19.12.2012 | Vložil: Katka

SUPER !! Jsem moc ráda! Nám doma taky moc chutnaly:o) Navíc je to velmi zajímavá chuť. Není tam tolik cítit mouka a hlavně jsou křupavé! Mám radost za vás:o) Myslím, že tyhle sušenky se budou hodit i během roku...já bych je třeba namočila ještě do čokolády:o))

Cukrovíčko

Datum: 27.11.2012 | Vložil: Šárka

Ahojky, Vaše stárnky vypadají velice hezky...děkujeme,že i zde se můžeme inspirovat a zdokonalovat ,je to super:-) Držím Vám palečky a moc se těším na Vánoční cukrovíčko..budou to mé první bezlepkové Vánoce,tak bych ráda něco zkusila upéct,takže se budu moc ráda na Vašich stránkách inspirovat. Nikdy dříve jsem ani nepekla...to dělal jen manžel a nyní kvůli dietě jsem začala i já,tak se budu těšit,že bych první Vánoce něco i s manželem upekla:-) díky moc a držím pěsti,ať Vaše stránky vzkvétají:-)papa a mějte se hezky.

<< 7 | 8 | 9 | 10 | 11 >>

Přidat nový příspěvek

Diskuze