Líbí se vám tady ?

Já zírám ...

Datum: 02.09.2013 | Vložil: Dana

Dobrý večer Katko. Teda klobouk dolů. Se mi fakt sbíhají sliny, že jsem si musela zobnout tyčinku Flinta :-). Je tady spousta inspirace. Z celé rodiny držím jen já BZL dietu, takže peču tak střídavě. Když upeču normálně, tak se mi tak sbíhají sliny, že upeču i BZL. Pak to nosím do práce, kde jsou 4 chlapi a 1 kolegyně a pokaždé se zapráší. Jsou to zatím lehčí věci typu bábovka, citronová babeta, apod. Teď naposledy jsem zkusila BZL věnečky. Můj 10letý syn se po nich mohl utlouct s tím, že jsou fakt dobrý - byly to moje vůbec první věnečky v životě. Tak mi to docela dodalo odvahy. A když teď tady vidím, co dokážete .... díky, dala jste mi sílu zkusit další a další. Už proto, že na sladkým ujíždím ..... díky díky a piště další a další receptíky ... prosím na VŠE !!!! Zdravím Dana

poděkování

Datum: 19.08.2013 | Vložil: Katka

Všem vám moc děkuji za pozitivní ohlasy na mé stránky :o) Mám nesmírnou radost, že se vám pečení dle mých receptů daří !!! :o) Beatris mne vnukla myšlenku ma mléčné houstičky, tak se do nich hned dnes pustím a uvidíme jestli se podaří :o)

máslové houstičky

Datum: 15.08.2013 | Vložil: beatris

Dobrý den paní Katko.Podle vašich receptů se peče opravdu skvěle a bez obav.U nás doma nikdo nepozná,že jí bezlepkové pčivo.Zkoušela jsem již hodně receptů a každý se povedl.Nyní se už konečně chystám na vaše koláčky a věřím,že to taky nebude problém.Chtěla jsem se zeptat,jestli by se daly upéct taky francouzské mléčné houstičky.Jinak vám děkuji za vaši práci a ochotu se s námi podělit s recepty.Přeji krásný den a hodně dalších tak výborných receptů.

Poděkování

Datum: 14.08.2013 | Vložil: Barbora

Dobrý den, dnes jsem narazila na vaše stránky a nestačila jsem hltat očima. Celiakii mám už několik let. Musím říct, že miluji pečení, ale moje úspěchy u bezlepkových receptů jsou tak 50:50, což mě občas odradí. Většinou si pak léčím duši s lepkovým pečením pro mé okolí.
Ráda bych poděkovala, že vytváříte tak krásné stránky, věnujete se bezlepkovému pečení a navíc se podělíte s ostatními. Obzvlášť dokonalé jsou fotografie vašich výtvorů....když to porovnám s většinou bezlepkových kuchařek. přidávám se k názoru co už zazněl někdy v diskusi, proč nevydáte nějakou kuchařku, byl by to zcela jistě hit?!
Vaše stránky pro mě byly výzvou pustit se opět do boje s bezlepkovým pečením a tentokrát vyhrávat a užívat si. Za to vám z celého srdce děkuji. Barbora

poděkování

Datum: 10.08.2013 | Vložil: Lucie

Dobrý den, chtěla bych Vám velice poděkovat za dokonalé recepty, dnes jsme stránky objevila a jsem z nich naprosto nadšená a neskutečně se těším až se pustím do pečení Vašich receptíků :-)

poděkování

Datum: 06.08.2013 | Vložil: lenka

Paní Katko moc děkuji za vložení receptu na bublaninu ,už jsem si recept opsala jenom škoda ,že u receptu na Bezlepkový tvarohový koláč s meruňkami není recept ,zatím veškeré moje pokusy na buchtu s tvarohem končí v odpadáku ,třeba časem nám sem recept zase dáte . Je nás určitě tady hodně kterým by to pomohlo v pečení .Až pojedu do Prahy tak se budu snažit dostat do Vaší prodejny abych si tam nějakou tu dobrotu co pečete koupila ,ale mám to přeci jen 150 km a tak se tam nedostanu tak často .
Děkuji Lenka

Re: poděkování

Datum: 07.08.2013 | Vložil: Katka

Ještě byl doplněn recept na bezlepkové plundrové koláčky :o) Ale co se týče tvarohového koláče, tak zkuste použít korpus z koláče ZEBRA a udělat do něj tvarohovou náplň z 2 tvarohů ve vaničce, dvou vajec a zarovnané lžíce škrobu, cukr a dát na něj ovoce:o) Uvidíte, že se povede! Jen pozor pokud budete používat ovoce mražené, protože to pouští hodně vodu :o) Jinak pozor, krámek není můj, jen tam dodávám pečivo ;o) Mějte pěkný den a ten tvarohový koláč zkuste:o) Zebra i s původní náplní je opravdu výborná!

Báječné receptíky

Datum: 26.07.2013 | Vložil: Iveta

Dobrý den Katko, dnes byl den blbec... Chtěla jsem si udělat radost a tak jsem klikla na Vaše stránky. Hned v úvodu mne potěšil nový borůvkový koláč (ráno valím do trhu na borůvky) a vzápětí Vaše poznámka o receptu na bublaniny. JÁ SE TĚŠÍM! Je tolik čerstvého ovoce, takže bublaninu si užijeme po celé léto. Děkuji, mám opravdu radost.
Mějte se hezky Katko, budu netrpělivě vyhlížet bublaninu (tedy nejen ji) i další báječné receptíky. Zdraví Iveta

Re: Báječné receptíky

Datum: 27.07.2013 | Vložil: KAtka

Bublanina určitě bude, jen musím počkat až se mi vrátí notebook. Recept v hlavě mám, ale nejsem si úplně jista. Ovoce je letos hodně, tak je potřeba ho využít a bublanina je opravdu jednoduchá a luxusní :o) Mějte báječný víkend!

vlozene recepty

Datum: 20.07.2013 | Vložil: Ivana

Dobrý den paní Katko, Vaše stránka je úžasná. Jen nechápu to stažení receptů. Co Vám vadí ? Myslela jsem že jste chtěla pomoci celiatikům...píšete o problémech se kterými jste se potýkala při zjištění, že Váš partner je celiatik. Jak vařit, co použít atd. Vaší práce si velice všichni vážíme a jsme vděčni, že jste ji založila s úmyslem POMOCI. Teď to ale spíš vypadá, že jste na pomoc zapoměla kvúli raněnému egu. Někdo z Vás vymámil recept...no a co. To se prostě dějě a já věřím, že té pipině, co Vám šlohla recept se to stejně nikdy nepodaří upéct tak , aby s tím mohla naložit za účelem zisku. Proč ale ochuzujete o recepty všechny ostatní, kteří se na Vašich receptech stali téměř závislími. Takže k věci. Kolik chcete poslat peněz za recept na Vaši bublaninu??? ....Nic jiného mě totiž nenapadá, než že za to chcete zaplatit. Sdělte cenu a já si recept koupím. Možná by nebylo na škodu si nechat recepty patentovat, tak byste zabránila dalším ''krádežím''. S pozdravem. Matka celitaika.

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek

Diskuze