Líbí se vám tady ?

recepty

Datum: 06.10.2013 | Vložil: Ivana

všude uvádíte prášek do pečiva,ale i ten obsahuje lepek.

Re: recepty

Datum: 06.10.2013 | Vložil: Katka

Je speciální bezlepkový prášek do pečiva od Labety....

Re: recepty

Datum: 06.10.2013 | Vložil: Katka

...který lepek neobsahuje.

pečivo

Datum: 06.10.2013 | Vložil: Zdenka

Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za stránky, dietu má můj 13letý syn asi 2roky a tak s nástupem do puberty..kdy má neustále hlad a chuť :) hledám pořád nové recepty a nápady. Je to opravdu náročné a obdivuji Vás, že máte ještě tolik energie se tomu věnovat. Ze sladkým pečením to je docela dobré, ale bojujeme s pečivem :(. Nemáte náhodou nějaký recept na chlebík??? p.s.zrovna mám v troubě Váš jablečný perník :)

potahovací hmota

Datum: 27.09.2013 | Vložil: Lenka

Dobrý den Katko, chci se zeptat, kde a jakou potahovací hmotu kupujete? nebo si děláte sama? já nikde zatím nesehnala žádnou potahovací hmotu, kde by mi zaručili "bezlepkovost" a také jaké používáte potravinářské barvy? celiakii mi zjistili teprve před deseti měsíci a ještě pořád nemám úplně přehled a bojím se, abych nesnědla něco co by mi uškodilo, ještě k tomu jsem teď těhotná, takže obava je dvojnásobná. předem děkuji za odpověď

Re: potahovací hmota

Datum: 27.09.2013 | Vložil: Katka

Bezlepkové potravinářské barvy jsou SUGARFLAIR. Bezlepková potahovací hmota je WHITE ICING - není garantováno, ale lpek se nemá do hmoty jak dostat. Garantovaná bezlepková je FUN CAKES :o)

Re: Re: potahovací hmota

Datum: 28.09.2013 | Vložil: Lenka

děkuji za rychlou odpověď

chlebicek

Datum: 10.09.2013 | Vložil: jitka

Moc bych chtela poprosit o recept na sladky kukuricny chlebicek. Chtela bych ho zkusit synovi ke svacine. Dekuji. Taky bych se primlouvala za maslove housticky nebo nejake loupaky jestli by ste nevyskousela. Ty svacinky do skoly jsou porad problem. Diky.

Re: chlebicek

Datum: 10.09.2013 | Vložil: Katka

Bohužel citronový chlebíček již nebude k dispozici, je mi to líto :o( Momentálně pracuji na dalamánkách, tak snad se dílo zadaří:o) Zkoušim postupné kombinace muk atd. dá to zabrat, tak uvidíme:o)

skvělé stránky

Datum: 09.09.2013 | Vložil: Marcela

Dobrý den,
držím bezlepkovou dietu už 3 roky a až dnes jsem zjistila co krásných receptů existuje. Jsem nadšená a jdu zkusit knedlíky z tvaroh. těsta. Držím Vám palce a jen tak dále :)

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

Diskuze