Líbí se vám tady ?

chleba

Datum: 06.01.2014 | Vložil: jana

Dobrý den, přidávám se k příznivcům Vašich receptů a chtěla bych Vás požádat o nějaký základní osvědčený recept na chleba. Pečeme již nějaký rok bagety v domácí pekárně z Jizerky, ale touha po křupavém chlebu mé dcery je neodbytná :). Téměř vždy to končí hledáním nového receptu , zklamáním z výsledku a návratu k bagetám. Předem děkuji za Vaši odpověď, jana

Re: chleba

Datum: 19.01.2014 | Vložil: Katka

Dobrý den Jano, zrovna dnes zkouším recept na chleba se smetanou a sádlem, tak uvidíme jak se povede :o) Když bude dobrý, tak ho hned zveřejním!!

Re: Re: chleba

Datum: 22.01.2014 | Vložil: Jana

Děkuji za snahu a budu doufat :-)

Jste báječná...

Datum: 10.12.2013 | Vložil: Edita

Milá Katko, děkuji Vám za Vaše recepty, kterých jsem již vyzkoušela několik a vždycky dopadly naprosto skvěle ! Inspiraci u Vás hledám často, Vaše sladkosti jsou opravdu výborné ....Ještě jednou díky moc a budu se těšit na další recepty :-)

Re: Jste báječná...

Datum: 19.01.2014 | Vložil: Katka

Edito, to je báječný, ani nevíte jakou mám radost :o) Sama si nedokážu představit, že bych byla odkázaná na to co se prodává... :o(

Vánoční cukroví

Datum: 09.12.2013 | Vložil: Jana

Dobrý večer Katko, můžeme se těšit na nějaké Vánoční cukroví? Prosím za všechny o nějaké tipy a rady. Děkujeme

Vanočni cukrovi

Datum: 08.12.2013 | Vložil: Marie

Moc prosim o dalši vanočni cukrovičko. Dik

Diky

Datum: 22.11.2013 | Vložil: Olie

Milá Katko, i já se přidávám k díkům za Vaše snažení a recepty! Dnes jsme s dcerkou zvádly jablečný koláč a už je půlka pryč:-)))) A vánoční cukrovï vypadá taky velmi lákavě, přesně tak akorát náročné pro mě. Už se těším, až se do něj pustíme!!! Ještě jednou děkuju Olina

Re: Diky

Datum: 19.01.2014 | Vložil: Katka

Doufám, že Vaše vánoční cukroví dopadlo skvěle :o)

Zajem o Vas blog

Datum: 07.10.2013 | Vložil: Tunde

Dobrý den,

Všimli jsme si, že máte spoustu chutných receptů na vašem blogu a chtěli bychom Vám představit naši novou webovou stránku https://www.vyhledejrecepty.cz/ kde si naši uživatelé mohou vybírat z více než 140 000 posbíraných receptů. Každým dnem narůstá návštevnoť strany. Momentálně máme denně 30 000 kliků. Na stránce jsme vytvořili také žebříček Tob blogů, kde najdete všechny přidané blogy a můžete přidat i ten Váš. My zkopírujeme všechny recepty a uživatelé je pak mohou nalézt pomocí našeho vyhledávače. Tím pádem se zvýší návštěvnost Vašeho blogu. Nemusíte se obávat, vše Vám nabízíme zcela zdarma.

Vyhledejrecepty.cz má své sesterské webové stránky na celém světě. Budeme velmi rádi když se stanete součástí této velké rodiny.

V případě že máte nějaké otázky obraťte se na nás.

S pozdravem,
info@vyhledejrecepty.cz

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

Diskuze